Elektroniczne wnioski urlopowe, program online??

Elektroniczne wnioski urlopowe, program online??

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

mniszek

Posty: 14

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

enriquess

Posty: 16

 
U nas pracownicy niezmiernie często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o dostanym zwolnieniu lekarskim.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na dodatek program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Odi

Posty: 16

 
Jeśli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

stopiw7

Posty: 21

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

GGregbard

Posty: 15

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Adi666

Posty: 19

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

bjebeee

Posty: 11

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich olbrzymich firmach. To niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i szansa przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

intimiss

Posty: 16

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Iwona3

Posty: 18