Salon fryzjerski w Cieszynie, jaka firma ?

Salon fryzjerski w Cieszynie, jaka firma ?

A jeśli możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera męskiego w Cieszynie, byłbym wdzięczny. Babeczka do jakiej chodzę, znudziła mi się :)

zbychu6

Posty: 4

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wówczas pewna, iż dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w świetnym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o jakim nie wiedziałam, iż ma aż takie powodzenie.

madDog

Posty: 12

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bowiem mnóstwo tu usług, zabiegów, wspaniała atmosfera. Korzystałam już z mnóstwo. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

Yuri20

Posty: 3

 
Też nie wiem kogo wybrać :( A zależy mi na dobrej kosmetyczce w Katowicach, jaka pomogłaby skórze trądzikowej. Z problemem borykam się od lat. Próbowałam już naprawdę dużo rzeczy, efekty marne.

Lupusx

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Bowiem dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest dużo dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No natomiast pytać zawsze pożądane byłoby.

Michałek

Posty: 18

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

wrrraak22

Posty: 5

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden kłopot. Ale wiadomo, że warto dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w którym chcemy go wykonać. Powiem tak, że im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Klasowe34

Posty: 2

 
Nasze odwieczne dylematy :D Skąd tu wziąć dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie sprawdzisz, to nie będziesz wiedzieć. Fryzjerstwa mamy dużo. Nie ten to inny salon. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 13

 
Salon salonowi nierówny. Zatem najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, niemniej jednak nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na swojej skórze ;)

Iwona3

Posty: 18

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Szaju

Posty: 24