chirurg naczyniowy, poszukuję!

chirurg naczyniowy, poszukuję!

Mam pytanie o chirurga naczyniowego. Miał ktoś styczność z lekarzem Imohamed Alzayany? Podobno wyborny specjalista. Poszukuję opinii.

mniszek5

Posty: 1

 
Dr Piotr Budzyński jest dobrym lekarzem. Pod kątem otyłości podjął u mnie skuteczne leczenie. Jestem zadowolony, ponieważ najważniejszy był dla mnie pierwszy krok, aby udać się do specjalisty, który rzeczywiście ma doświadczenie. To doktor, którego polecam z czystym sumieniem.

Wariat

Posty: 16

 
Też podjęłam decyzję co do prywatnych wizyt. Mój stan zdrowia wymagał szybkiego zabiegu, dlatego zdecydowałam się na chirurga w prywatnej klinice. Czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bo wiedziałam, że jestem pod profesjonalną opieką.

Marioleczka

Posty: 10

 
Leczę się u dr Piotra Majora i jestem zadowolona z efektów. Niezwykle prędko dokonał rozpoznania i podjął odpowiednie leczenie. Weselę się, iż trafiłam na tego właśnie lekarza. Jest polecanym chirurgiem ogólnym, dlatego nie miałam obaw, żeby umówić się na wizytę.

pawel253

Posty: 9

 
Mnie czeka operacja dróg żółciowych. Koniecznie chcę, żeby była to operacja laparoskopowa. Czy od takich operacji jest ogólny chirurg, czy trzeba szukać jakiegoś specjalisty. To sprawa pilna. Jak coś wiecie na ten temat, to czekam.

debra76

Posty: 6

 
Jak konieczny wam dobry bariatra, to polecam udać się prywatnie do jakiejś kliniki czy centrum. Siostra leczy się w ten sposób w Krakowie i chwali sobie leczenie już od pierwszych badań i pierwszych lekarskich zaleceń. Jej stan był już faktycznie poważny. Na NFZ chyba trudno o fachowców :(

Czarek

Posty: 14

 
U prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego leczyłem się w ramach poważnej choroby żołądka. Bałem się cholernie, na kogo trafię :( Okazało się, że to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Z informacjami na jego temat możecie zapoznać się tutaj http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-ogolna-bariatria/prof-dr-hab-n-med-andrzej-budzynski/

MisiekKce

Posty: 17

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Dostałam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, ale od razu widać, że to doświadczony specjalista.

Kruk

Posty: 14

 
Dr Piotr Budzyński jest dobrym lekarzem. Pod kątem otyłości podjął u mnie skuteczne leczenie. Jestem usatysfakcjonowany, ponieważ najważniejszy był dla mnie pierwszy krok, aby udać się do specjalisty, który faktycznie ma doświadczenie. To doktor, którego polecam z czystym sumieniem.

klusek56

Posty: 9

 
Z powodzeniem można udać się do lekrza Imohamed Alzayany. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten doktor. Polecam, gdyż byłem w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

frustert

Posty: 16