siatki na wysypisko śmieci, sklep online ?

siatki na wysypisko śmieci, sklep online ?

Musimy nabyć siatki na przyczepki. Potrzebuję ogromnej ilości wraz z elementami montażowymi. Jak znacie, wiecie, to czekam i z góry dziękuję.

krotos34

Posty: 1

 
A siatki na wysypisko śmieci? Polecacie polipropylen czy polietylen? Zdania podzielone, więc mam problem, a potrzebna jest natychmiastowa zmiana ogrodzenia.

Acclaim

Posty: 15

 
Odkąd nabyłem profesjonalne siatki na kontenery, transport wygląda zupełnie inaczej. Faktycznie są niezmiernie pomocne, natomiast przede wszystkim niedrogie. Myślałem, iż to będzie zdecydowanie droższa inwestycja :) Poza tym chwalę sobie rozwiązanie, gdyż to solidne siatki polipropylenowe nie do zdarcia.

dominik67

Posty: 11

 
Fajnie, bo można kupić te siatki dla zwierząt o różnej wielkości oczek. W planach mam zupełnie nowe ogrodzenie, dlatego przypatruję się wszelkim rozwiązaniom. Polipropylen jest o tyle w porządku, że jest optymalnie odporny na działanie czynników pogodowych, ale oczywiście na uszkodzenia również.

Madzia

Posty: 6

 
Temat pośrednio mnie dotyczy, więc się wypowiem. Szef nabył nowe siatki przemysłowe do zakładu i przyznaję, iż jestem zaskoczony jakością tych polipropylenowych siatek.

codePerformance

Posty: 11

 
Ja właśnie mam dylemat czy wybrać siatkę dla zwierząt PP czy PE? Podobno pierwsza lepsza, ale w sklepach online widziałem też, że są siatki produkowane z polietylenu. Ktoś wyjaśni? Chciałbym wybrać coś optymalnie trwałego.

basia656

Posty: 18

 
Też miałem dylemat gdzie kupić siatki na woliery, ale ten sklep wydał mi się najbardziej profesjonalny https://fulo.pl/50-siatki-hodowla-woliery. Użytkuję od dwóch lat i nic się z nimi nie dzieje, więc jakość jest dobra.

Sis45

Posty: 6

 
Mnie najbardziej zależy na tym, żeby siatki na kontenery były odporne na staranie substancji chemicznych, bowiem niestety z takimi mamy do czynienia w zakładzie. To w takim układzie jaki materiał będzie doskonalszy?

Julian

Posty: 26

 
Też uważam polipropylen jako najlepszy materiał na siatki zabezpieczające. Właśnie takie siatki na regały magazynowe mamy w zakładzie i dobrze się je użytkuje. Są elastyczne i takie właśnie są najlepsze do zabezpieczeń różnych ładunków na regałach. Nie są kosztowne w porównaniu z jakimiś innymi wymyślnymi rozwiązaniami.

wiesław11

Posty: 7

 
Chyba dość znaczącej różnicy nie ma. Powszechniejsze są polipropylenowe siatki ogrodzeniowe dla zwierząt. Chyba tego jest zdecydowanie więcej na rynku, ale jeśli chodzi o właściwości, to te dwa tworzywa mają podobne. Można podpytać jeszcze w sklepie co lepsze w ramach konkretnych potrzeb.

pawel253

Posty: 8