siatki na przyczepki, dobra oferta ?

siatki na przyczepki, dobra oferta ?

Witam. A co sądzicie o siatkach na przyczepki. Są naprawdę skuteczne? Chodzi mi też o trwałość. Jaki materiał wybrać?

ZaNK3R

Posty: 2

 
Nie mam rozeznania, ale jeśli chodzi o siatki do transportu, to sprzedawane są chyba razem z elementami do montażu. Jak to wygląda od strony technicznej? Wiecie coś na ten temat?

propek1

Posty: 5

 
To bardzo dobra oferta siatek na palety https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkinapalety. Właśnie tutaj się wyposażyliśmy ostatnio i okazuje się, że świetna jakość. Na prawdę dobra produkcja.

Olekk

Posty: 3

 
Spoko są też siatki do busa. Można fachowo wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak pragniesz zakupić tego typu siatki, to najlepiej poprzez internet. Można w ten sposób zakupić taniej mieć pewność, iż płacisz za dobrą jakość.

serwus

Posty: 6

 
Na siatkach transportowych nie ma co oszczędzać. Bo muszą być pierwsza klasa. Jeżeli chodzi o siatki bagażowe, to mamy na rynku paru dobrych polskich producentów. Nie kupowałem nigdy w marketach, bo wiem, iż tu niestety jest kiepska jakość i nie wiadomo jaki materiał.

Kruk

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o siatki na przyczepy, to nie są one naprawdę dużym wydatkiem. Też wcześniej kombinowałem jak koń pod górę, aż w końcu dostałem się na nabycie :) teraz bez problemu mogę przewieźć każdą rzecz, bowiem siatki polipropylenowe są niezwykle elastyczne.

Kitas

Posty: 5

 
Fajnie też, iż te siatki na palety są odporne na warunki atmosferyczne. Uprzednio korzystaliśmy z gorszej jakości. Bez porównania. Jak widać polipropylen jest odpowiednim wyborem. Mam nadzieję, iż te posłużą nam poprzez długo. Z siatek korzystamy każdego dnia, więc koniecznie musieliśmy się wyposażyć w coś zupełnie jakościowego.

audi80

Posty: 6