siatki na balkony, gdzie zlecić ?

siatki na balkony, gdzie zlecić ?

A ja mam pytanie o siatki dla kota. Chcę wykonać zabezpieczenie na balkonie, ale też może w ogrodzie. Polecacie jakiś konkretny produkt, sklep?

mariuszek

Posty: 1

 
Znakomite siatki dla domu mają tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu. To sprawdzony producent, w sumie wiodący w naszym kraju, więc godny polecenia :)

Misieczek

Posty: 4

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i prostą. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to oczywiście zależy o które dokładni ci chodzi. Można samemu :)

Lopez58

Posty: 15

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

Michałek

Posty: 18

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

blues

Posty: 3

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

umberko3

Posty: 17

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

Iwona3

Posty: 26

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, ale mam w planach zamontować też na balkonie, ponieważ będzie bezpieczniej :) Chodzi oczywiście o dzieci, ale nie ukrywam, że nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, że to produkty odporne na warunki pogodowe.

syrena88

Posty: 2

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to oczywiście zależy o jakie dokładni ci chodzi. Można samemu :)

Black_Riot

Posty: 3

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Generalnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Niezmiernie skuteczne i pomocne :)

Kitas

Posty: 10