Bielizna termoaktywna, polecicie coś?

Bielizna termoaktywna, polecicie coś?

Cześć kochani, słyszałam jakiś czas temu, że odzież termoaktywna cudownie nadaje się na narty. Jeśli tak, to jaką wybierać, żeby później nie musieć marznąć?

Strzała

Posty: 6

 
Ginekolodzy nie mówią o tym, iż bielizna termiczna nie winna być używana poprzez kobiety. Przestrzegają jednakże, iż noszenie zbyt ciasnej bielizny może wywoływać dyskomfort. Dopasowana nie znaczy ciasna.

olgierd33

Posty: 8

 
Ginekolodzy nie mówią o tym, że bielizna termiczna nie powinna być używana przez kobiety. Przestrzegają jednak, że noszenie zbyt ciasnej bielizny może powodować dyskomfort. Dopasowana nie znaczy ciasna.

alibabuś45

Posty: 14

 
Markową odzież termoaktywną kupuję w sklepie internetowym http://www.centrumsportu.eu. Mają tam szeroki wybór najlepszych producentów odzieży dla sportowców.

syrena88

Posty: 12

 
Możesz mieć takie wrażenie, że bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednak materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

pawel253

Posty: 6

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, że kupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona nieodpowiednio dobrana do Twojego ciała.

Oct714

Posty: 9

 
Prawda jest taka, iż dobra bielizna termiczna troszkę kosztuje. Dlatego uważam, iż na takiej odzieży nie należałoby oszczędzać. Jeżeli kupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja własne dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

Black_Riot

Posty: 11

 
Dobra bielizna termoaktywna winna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie winna mieć też wystających szwów, bowiem one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

pawel253

Posty: 11

 
Nawet najdroższa odzież termoaktywna może ulec szybkiemu zniszczeniu, jeżeli będziesz ją prał w proszku. Mimo tego, że materiał termoaktywny należy do wytrzymałych, to jednak wszyscy producenci zalecają, aby pranie wykonywać za pomocą płynu do prania.

MisiekKce

Posty: 17