Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Witam serdecznie. Szukam dobrych szkoleń z zakresu szeroko pojętej sprzedaży, głównie zależałoby mi na postawieniu nacisku na obsługę klienta. Do kogo się zgłosić, gdzie mają jasne warunki, skuteczną metodologię? Pozdrawiam.

figo

Posty: 1

 
Jak jeszcze chodziłam na szkolenia to powiem że raczej mi się podobało, zawsze coś nowego się dowiedziałam czasami więcej czasami mniej ale nigdy nie było tak żeby to był stracony czas.

bartek33

Posty: 11

 
Jesteśmy w stałym kontakcie ze szkoleniowcami z Delta Training, regularnie przeprowadzają nam szkolenia różnego typu. Ostatnio tematem były techniki sprzedażowe (lista szkoleń jakie robią jest na https://deltatraining.pl). Terminowi, sumienni, nie mają podejścia w stylu – byle odbębnić godziny skasować i do domu.

Lupusx

Posty: 10

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

France23

Posty: 2

 
Jak się ostatnio dowiadywałem w temacie szkoleń więcej konkretów to powiem że mocno się oferty różnią jeśli chodzi o ceny, ciekawe czy faktycznie wyższa stawka to zawsze wyższa jakość. Jak wy to widzicie?

asu204

Posty: 8

 
W dzisiejszych czasach to ludzie mają trochę hopla na punkcie szkoleń, ale też mnie to nie dziwi bo konkurencja jest duża, a kto się nie rozwija tego łatwo branżowi rywale potrafią przegonić, walka o klienta jest na całego ;)

andrew66

Posty: 13

 
Prawda jest taka że szkolenia potrafią mocno się od siebie różnić w zależności od firmy która za nie odpowiada, także tutaj trzeba być ostrożnym i dobrze sobie portfolio wykonawcy sprawdzić, zweryfikować.

pioner

Posty: 8

 
Sam się zastanawiam nad dobrą ofertę w kwestii kursu menadżerskiego, chodziłoby mi o podwyższenie kompetencji w zakresie rekrutacji pracowników bo nie do końca jestem z efektów rekrutacji zadowolony.

Zajaczek2710

Posty: 21