Fronty meblowe

Fronty meblowe

Witam serdecznie. Szukam do stałej współpracy producenta frontów meblowych, głównie zależałoby mi na rozwiązaniach fornirowanych. Z kim współpracujecie? Gdzie można liczyć na preferencyjne warunki?

matek562

Posty: 1

 
Ceny producentów to się potrafią ostro różnić, ostatnio rozmawiałem z dwiema firmami na temat właśnie stałej współpracy i regularnych zamówień to mi za ten sam towar ludzie zaśpiewali zgoła inne stawki.

johncena67

Posty: 9

 
W temacie frontów to się na pewno specjalizuje firma Taks, na stronie taks-fronty.pl można ich znaleźć. Kupowałem u nich raz, chodziło o prywatne wykorzystanie nie dla żadnego przedsiębiorstwa produkującego meble. Jakość rewelacja, a i z drugiej strony estetycznie jest naprawdę okej.

ZaNK3R

Posty: 20

 
Ile kosztują fronty fornirowane od metra tak mniej więcej? Chodzi mi właśnie kupowane prosto od producenta. Ktoś się może orientuje w cennikach firm?

EQP

Posty: 2

 
Fronty w szerokiej gamie wyboru produkuje Taks z Wieliczki, ich mogę polecić, mają duży wybór czy to materiałów czy to kolorów, można na ich materiałach pokombinować już przy samej produkcji mebli są bardzo wszechstronne.

andrew66

Posty: 10

 
Nie mam nikogo kogo bym mógł zaproponować tak na teraz, na dzisiaj, ale mogę popytać. Trochę znam ludzi działających w branży meblowej tylko akurat bardziej w temacie krzeseł i stołów siedzących.

alidomus

Posty: 2