biuro wirtualne w Warszawie, polecicie ?

biuro wirtualne w Warszawie, polecicie ?

Mam plan, żeby na początku sięgnąć z wirtualnego biura. Co o tym sądzicie. Czy rzeczywiście się opłaca? A może polecacie jakieś konkretne.

ombre070

Posty: 1

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, albowiem sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty przede wszystkim a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, albowiem są różnice i to olbrzymie.

suprafull

Posty: 19

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

TomekK

Posty: 13

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, że wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją bardzo korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednak ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

maniek

Posty: 4

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

labuh

Posty: 7

 
Spokojnie można korzystać, bowiem różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z mnóstwo innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to bardzo.

kondziu

Posty: 2

 
Jak widzę, to rzeczywiście świetny pomysł, bo akurat nie potrzebuje stacjonarnego biura. A podobno w takim biurze wirtualnym można wynająć gabinet w ramach jakiejś umowy. Tak?

Duzyyy45

Posty: 3

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w własnej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości skorzystać z takiego właśnie outsourcingu, to oczywiście koniecznie trzeba tę szansa uprzednio sprawdzić.

Kruk

Posty: 14

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

ciumar1

Posty: 5

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy naprawdę zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Natomiast ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

Klakier

Posty: 4