program SKP, jaki ?

program SKP, jaki ?

Hej. Znajomy polecał mi oprogramowanie Super Księga Podatkowa. Czy mieliście z nim jakiekolwiek doświadczenia i jesteście w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami? :-)

kllarka

Posty: 1

 
Super Księga Podatkowa to program, o którym miałem okazję usłyszeć kilka dni temu od znajomego. Dopiero teraz postanowiłem zweryfikować opinie na jego temat. Przeważają zdecydowanie te pozytywne, więc również pomyślę o wykupieniu licencji na program :)

miś_biały

Posty: 11

 
Miałem sporo wątpliwości czy program do prowadzenia biur rachunkowych może być dostępny w przystępnej cenie. Okazało się, że zakup właśnie takiego oprogramowania był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiam serdecznie.

Dzidzia

Posty: 3

 
Pamiętam, że za program SKP dla małych firm nie musiałem płacić zbyt wiele. Ponadto otrzymałem profesjonalne wsparcie techniczne. To istotny atut, który powinniście wziąć pod uwagę na etapie wyboru odpowiedniego oprogramowania.

bruklin187

Posty: 4

 
Dużą zaletą, jaką zapewnia Super Księga Podatkowa jest możliwość dopasowania funkcjonalności oprogramowania do realnych potrzeb. Dzięki temu możecie mieć pewność, że płacicie wyłącznie za moduły, które znajdą realne zastosowanie w Waszej firmie.

Black_Riot

Posty: 6

 
To strona producenta: https://www.ksiega-podatkowa.pl/programy-dla-firm, wśród jakiego produktów dostępne są świetne programy do prowadzenia księgowości dla małych firm. Sprawdźcie sami! :)

mJaUrVcEin

Posty: 10

 
Jestem przekonany, że program SKP dla średnich firm to perfekcyjne rozwiązanie, albowiem oprogramowanie wyposażone zostało w niezmiernie mnóstwo przydatnych funkcji. Pozdrawiam Was.

Gucio

Posty: 5