Rura do ogrzewania podłogowego, sklep online ?

Rura do ogrzewania podłogowego, sklep online ?

Gdzie najtaniej można kupić rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 w zwoju 300m? Jak coś to dzięki za pomoc.

Klarka23

Posty: 2

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

barca 29

Posty: 7

 
A może bardziej będzie ci się opłacał komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA? Dobra cena. Można poszukać jeszcze jakiejś promocji i za niedużo masz jakość jak tralala. Masz tu już wszystko przyłącza do grzejnika, głowicę termostatyczną i zawory zasilający i powrotny.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bo mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i poniektórzy nawet uważają, iż lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

labuh

Posty: 19

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment naprawdę godny polecenia. Doświadczony sprzedawca.

Marko

Posty: 6

 
Jak masz olbrzymie żądania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w wielu sklepach. Pożądane byłoby wiedzieć, że poniektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 zł za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to nie ulega wątpliwości żadnych zastrzeżeń.

Dagmara87

Posty: 8

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

Mechanik

Posty: 9

 
Dla nowego systemu kominowego to jak najniezwyklej polecam rurę prostą kominową L-1000 INV O 60 Mkżary. Też mam tego producenta od lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żadnych problemów. Polecam, będzie na lata.

Cloperflake

Posty: 17

 
Przeglądałem katalog i też mi wpadł w oko kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH. Parametry dobre. Całkiem okej jakość, nawet cena nie wyrwała mnie z butów :) Podpytać dokładnie najlepiej jednakże fachowca.

minertus

Posty: 17