siatki asekuracyjne, znany producenta ?

siatki asekuracyjne, znany producenta ?

Pilne pytanie. Potrzebuję zakupić siatki zabezpieczające elewację. Nie wiem kompletnie, na jaki materiał się zdecydować, ani jaka propozycja :( Pomożecie?

czesterus3

Posty: 1

 
To stawiaj na wysokiej jakości tworzywa sztuczne jak polipropylen czy polietylen. Podpytaj u producenta, bo sklep to wiadomo może mieć różne oferty. Najlepsze są siatki zabezpieczające elewację PP i PE.

Escada

Posty: 6

 
Tak wystarczy strumień wody, żeby je odświeżyć. Szef zakupił nam tego rodzaju siatki asekuracyjne i czytam właśnie o nich trochę. Fajna sprawa, bo rzeczywiście można czuć się bezpieczniej na wysokości. Podobno łagodzą upadki nawet z 6 metrów :)

audi80

Posty: 5

 
Co do siatek grodzących teren budowy, to najlepsza propozycja jest tutaj https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkiizolujace-terenybudowy. Od dawna nie zamierzamy korzystać z niewiadomego pochodzenia propozycji. To czołowy polski producent, więc w 100% jakość.

Boss

Posty: 4

 
Jak coś, to może podsuniecie wiecej tych propozycji. Widziałem, że można nabyć te siatki na rusztowania w faktycznie dobrej cenie, natomiast waham się, czy wówczas jest to jakaś faktycznie dobra jakość. Zależy mi na nabyciu takich zabezpieczeń zdecydowanie na lata, więc koniecznie dajcie znać, gdzie najlepiej je nabyć.

jkiolek56

Posty: 6

 
Na wymiar można zamówić chyba? Ja akurat nie potrzebuję dużo, albowiem siatki na rusztowania potrzebne mi wyłącznie do celów prywatnych. Sam mam zamiar ocieplić dom, ale zaczynam zastanawiać się, czy rzeczywiście dam radę.

hertinho

Posty: 15

 
Jaki rozmiar oczek wybrać i jaką grubość sznurka? Nie miałem nigdy styczności z tego typu siatkami zabezpieczającymi elewację, więc nie niesłychanie orientuję się w tych parametrach. Może faktycznie dopytać w sklepie, chyba, iż wy mi tutaj podpowiecie. Z góry dziękuję.

Budowlaniec

Posty: 21

 
Na obecną chwilę, najistotniejsze jest dla mnie znalezienie dobrego producenta, bowiem chciałbym nabyć siatki ochronne na budynki, ale wiedząc, że to coś bankowo porządnego.

Nikuś23

Posty: 2

 
To stawiaj na wysokiej jakości tworzywa sztuczne jak polipropylen czy polietylen. Podpytaj u producenta, bo sklep to wiadomo może mieć inne oferty. Najlepsze są siatki zabezpieczające elewację PP i PE.

Krakus

Posty: 12